Посещение в ОКР

Посещение в ОКР

Белчо Горанов, генсек на БОК, бе на визита в Русия, където се срещна своя колега на този пост в олимпийския комитет на страната Анастасия Давидова, петкратна олимпийска шампионка по синхронно плуване. Визитата бе преди турнира за световната купа по свободна борба в Якутск, завършил преди дни.

Олимпийският зимен фестивал събра над 380 млади наши таланти в Осогово

Олимпийският зимен фестивал събра над 380 млади наши таланти в Осогово

Седмото издание на Олимпийският зимен фестивал събра в ски-център Осогово над 380 млади български спортни таланти в белите дисциплини. Традиционните състезания от година на година се превръщат в своеобразни държавни първенства за бъдещите ни надежди.

Девето място за Калин Златков в слалома на младите олимпийци в Сараево

Девето място за Калин Златков в слалома на младите олимпийци в Сараево

Българският скиор алпиец Калин Златков се нареди девети в слалома на продължаващите в Сараево Европейски младежки олимпийски зимен фестивал.

Алпиецът Калин Златков бе знаменосец на делегацията ни, програма на феста в Сараево

Алпиецът Калин Златков бе знаменосец на делегацията ни, програма на феста в Сараево

Алпиецът Калин Златков бе знаменосец на делегацията ни на европейския младежки олимпийски фестивал в Сараево, който ще  продължи до 16 февруари.

16 наши олимпийци заминаха за Европейския младежки фестивал в Сараево

16 наши олимпийци заминаха за Европейския младежки фестивал в Сараево

Шестнайсет наши млади състезатели отпътуваха рано тази сутрин за 14-то издание на Европейския олимпийски зимен фестивал в Сараево и Източно Сараево.

България е сред 14 страни на първите модерни игри АТИНА 1896
На олимпийски игри България е спечелила 224 МЕДАЛА.

Българите на игрите в сряда

logo london 201211:00 - Мария Гроздева - квалификации на 25 м спортен пистолет; 14:00 финал
11:00 - Антоанета Бонева - квалификации на 25 м спортен пистолет; 14:00 финал
11:00 - Явор Христов - елиминации в стрелбата с лък
14:00 - 20:00 - Йоан Колев - квалификации във ветроходството
14:00 - 20:00 - Ирина Константинова - квалификации във ветроходството
15:00 - 21:40 - Маргарита Чомакова - квалификации на сабя
16:45 - Тервел Пулев - в бокс първи кръг в кат. 91 кг
22:45 - Детален Далаклиев - бокс втори кръг на кат. 56 кг

Спонсори

София 1000, ул. "Ангел Кънчев" № 4
тел. (+359 2) 987 5695
факс (+359 2) 987 0379

 

logo off

@ 2014 All Rights Reserved

Created by Web Publishing House JSC