Легендарният Боян Радев представя в Двореца уникална колекция българска живопис

Легендарният Боян Радев представя в Двореца уникална колекция българска живопис

Боян Радев представя в Двореца уникална колекция българска живопис

Великият Нораир Нурикян на 70 години, председателят на БОК с поздравителен адрес към юбиляра

Великият Нораир Нурикян на 70 години, председателят на БОК с поздравителен адрес към юбиляра

Председателят на БОК Стефка Костадинова поздрави Нораир Нурикян - двукратен олимпийски шампион по вдигане на тежести от Мюнхен1972 и Монреал1976, във връзка с неговия 70-годишен юбилей.

Белчо Горанов и Лозан Митев с книга за хуманните ценности на борбата

Белчо Горанов и Лозан Митев с книга за хуманните ценности на борбата

Генсекът на БОК Белчо Горанов и проф. Лозан Митев представиха книгата си "Хуманните ценности на борбата" в Националния археологически музей. На церемонията присъства и министър Красен Кралев.

Стефка Костадинова връчи среброто от Лондон 2012 на Милка Манева навръх Олимпийския ден

Стефка Костадинова връчи среброто от Лондон 2012 на Милка Манева навръх Олимпийския ден

Председателят на БОК Стефка Костадинова връчи сребърния олимпийски медал на Милка Манева в Национална спортна академия „Васил Левски“ по време на честването на Международния олимпийски ден и Деня на българския олимпиец.

Вицепрезидентите на БОК с приветствия към авторите на паметна спортна книга

Вицепрезидентите на БОК с приветствия към авторите на паметна спортна книга

Вицепрезидентите на БОК Йорданка Благоева и проф. Пенчо Гешев бяха сред официалните лица отправили поздравления към авторите на книгата „Българската спортна слава“.

Българите на игрите Атина 2004

ЛЕКА АТЛЕТИКА
100 м финал, жени:
4 м Ивет Лалова

200 м, жени
5 м Ивет Лалова

овчарски скок, жени:
24. Таня Стефанова

400 м, жени:
11. Мариана Димитрова

1500 м, жени;
5. Даниела Йорданова

ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ:
жени, 48 кг
6. Изабела Драгнева

жени, 69 кг
4. Славейка Ружинска
6. Милена Трендафилова

мъже, 77 кг
6. Иван Стоицов

мъже, 94 кг
1. МИЛЕН ДОБРЕВ

мъже, над 105 кг
3. ВЕЛИЧКО ЧОЛАКОВ

ДЖУДО:
3.ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ

КОЛОЕЗДЕНЕ:
масов старт на шосе, мъже:
Димитър Господинов - не завърши

бързина чрез отстраняване, жени:
12. Евгения Раданова

ПЛУВАНЕ:
400 м свободен стил, мъже:
32.Петър Стойчев

400 м съчетано плуване,жени:
23.Ана Дангалакова

200 м съчетано плуване, мъже:
18. Михаил Александров


СПОРТНА СТРЕЛБА:

пневматичен пистолет от 10 м, мъже:
4. Таню Киряков

10 м пневматичен пистолет, жени:
3. Mария Гроздева

малокалибрен пистолет от 50 м, мъже
7. Таню Киряков

малокалибрен пистолет от 25 м, жени
1. МАРИЯ ГРОЗДЕВА

СПОРТНА ГИМНАСТИКА:
земя,мъже
3. Йордан Йовчев

халки, мъже
2. Йордан Йовчев

 

СТРЕЛБА С ЛЪК:
индивидуално, мъже:
17.Явор Христов

 

КОНЕН СПОРТ
прескачане на препятствия, индивидуално
43. Росен Райчев

 

БАДМИНТОН:

жени
5. Петя Неделчева

 

ГРЕБАНЕ 

скиф, жени:
3. Румяна Нейкова

скиф, мъже
3. Иво Янакиев

двойка скул, жени:
4. Анет-Жаклин Бушман и Миглена Маркова


ВЕТРОХОДСТВО
клас Мистрал, мъже
33.Веселин Нанев

клас Мистрал, жени
19. Ирина Константинова

 

ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ
жени:
9. Петя Янчулова и Лина Янчулова


БОРБА, КЛАСИЧЕСКИ СТИЛ:

60 кг
3. Армен Назарян

БОКС:
64 кг
3. Борис Георгиев


ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА:
ансамбли
3. България (Елеонора Кежова, Жанет Илиева, Галина и Владислава Танчева, Кристина Рангелова и Зорница Маринова)

индивидуално:
6. Симона Пейчева

Спонсори

София 1000, ул. "Ангел Кънчев" № 4
тел. (+359 2) 987 5695
факс (+359 2) 987 0379

 

logo off

@ 2014 All Rights Reserved

Created by Web Publishing House JSC